O mnie

Moje zdjęcie 1

Nazywam się Stanisław Wolny. Jestem dojrzałym wiekowo i doświadczonym życiowo człowiekiem. Wiele, lat pracowałem w korporacjach finansowych. Prowadziłem również własne biznesy typu sklep spożywczy, warsztat stolarski, agencję ubezpieczeniową i to z bardzo różnymi efektami, wliczając w to bolesną finansowo plajtę przedsięwzięcia. Trudno było wówczas o dobre samopoczucie i równowagę na jakiejkolwiek płaszczyźnie mego życia. Stąd nieobecne są mi towarzyszące człowiekowi w takich okolicznościach stany totalnego przygnębienia i niemocy oraz niemożność odnalezienia rozsądnych i realnych rozwiązań wyjścia z takiej sytuacji. Wówczas potrzebujemy spojrzenia kogoś z zewnątrz, bo nasze emocje pozbawiają nas umiejętności chłodnej kalkulacji. Po prostu tego doświadczyłem na „własnej skórze”.

Moje formalne wykształcenie to studia dzienne na Akademii Rolniczej w Szczecinie specjalizacja Ekonomika i kilka kierunkowych studiów podyplomowych z dziedziny rachunkowości i finansów, zarządzania, controllingu finansowego, zarządzania i obrotu nieruchomościami oraz masa kursów specjalistycznych. Kończyłem ten wyżej wymieniony „dokształt” na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Uniwersytecie Szczecińskim, w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział w Szczecinie. Swoje życie traktuję jako ciągłą naukę. Po prostu lubię się uczyć czegoś nowego i to z bardzo różnych dziedzin. A uważam, że akurat użytecznej wiedzy i umiejętności nigdy za dużo.

W oparciu o moje zdobyte doświadczenia, wiedzę, umiejętności, posiadane wsparcie zewnętrznego profesjonalnego zespołu współpracowników zapraszam Cię do współpracy. W wielu złożonych finansowo sprawach mam szansę Tobie pomóc.

Działajmy razem, bo razem możemy dużo więcej osiągnąć i to z obopólną korzyścią.

Scroll to Top